Detaylar

Kategori Kişisel Gelişim
Yayıncı Sola Unitas Academy
Liste Fiyatı 27.00
Format Kitap
Barkod-ISBN 9786059692267
Yayın Tarihi 2016-12-30
Yayın Dili Türkçe
Baskı Sayısı 1.Baskı
Sayfa Sayısı 192
Kapak Karton
Kağıt 2.Hamur
Boyut 135 X 195

Büyük Düşünmenin Küçük Kitabı

Büyük düşünmenin büyük ödülleri var!
Bu kitap size, büyük şeylere giden yolda eşlik edecektir. Sizi, kim olduğunuz ve ne istediğiniz ne yaptığınız ve nereye gittiğinize dair, önceden edindiğiniz tüm fikirlerin, cevapların ve planlarınızın çok daha büyüklerine taşıyacak.

Büyük düşünmek, yalnızca hayallere ve peri masallarına özgü değildir. Zihninizin muhteşem bir potansiyeli ve sınırsız bir ilerleme arzusu vardır. Hayatınız da bu potansiyeli nasıl kullandığınıza bağlı olarak yön ve şekil alır. Küçük düşünürseniz, küçük bir hayat yaşarsınız ... Ama büyük düşünürseniz, kendinize asla sınır koymazsınız.

Kullanım kılavuzlarını boş verin!
Kendinizi, gürültü yaratan ufak tefek şeylerden ve hayatın meşguliyetinden kurtarın. Dar düşünmeyi bırakıp sınırlarınızı genişletirseniz, var olan gerçek­liğinizi ne kadar ileri götürdüğünüze tanık olacaksınız.

Belki belli bir yere gelmek istiyorsunuz, belki büyük bir hedefiniz var ya da yön değiştirmek veya önemli bir sorunu çözmek istiyorsunuz. Büyük düşünmek, sizi gerçek başarıya götürecek olan yoldur. Çünkü büyük düşünmek; başarma hırsınızı, sanatınızı, işinizi ya da hayatınızın başka herhangi bir alanını büyütür.

Bırakın hayal gücünüz ve kararlılığınız özgürce aksın. Nereye varacağınızı kim bilebilir ki? Büyük düşünmenin büyük ödülleri var. Bu küçük kitap sizi hedeflerinize ulaştıracaktır.
-Tim Davie, BBC Worldwide'nin CEO'su-

Aklı gerçekten besleyen, düşünme kapasitesini genişleten bir kitap. Mutlaka okunması gerekenlerden. Aynı zamanda çok eğlenceli: ilahi Richard Newton!
-Robert Kelsey, What's Stopping You?' ve Get Things Done bestseller kitaplarının yazarı-

Bir sonraki büyük fikrinizi bulmanız için ağzına kadar ilham ve öneriyle dolu.
-John Williams, Screw Work, Let's Play' bestseller kitabının yazarı-

Emeği Geçenler

Yazar   : Richard Newton
Çevirmen   : Yağmur Atalık

Etiketler

Gelişim

Satış

% 37
indirim
17.01
Liste Fiyatı : 27.00
Kazancınız : 9.99
Miktar :  
Adet
Favorilere Ekle
Ürün Satışta. %37 indirim