Detaylar

Kategori Ekonomi
Yayıncı Sola Unitas Academy
Liste Fiyatı 45.00
Format Kitap
Barkod-ISBN 9786059692465
Yayın Tarihi 2017-03-17
Yayın Dili Türkçe
Baskı Sayısı 1.Baskı
Sayfa Sayısı 312
Kapak Karton
Kağıt 2.Hamur
Boyut 145 X 210

Hayal Kafe; Radikal İnovasyon Sanatı İçin Güçlü Fikirler

Yaratıcı ruhunuzu besleyin!

İş hayatında başarılı olmanın ve büyümenin anahtarı inovasyondur. Ancak asıl bilinmesi gereken bizim ne zaman inovatif olduğumuzdur. Geleceği yaratmak için ilham verici riskleri taşıyabilmek bizi sınırlandıran kuralları unutmak ve hayal gücümüzü kullanmakla mümkün olabilir.

Kafe kültüründe düşünceleri ve yaratıcılıklarıyla hayat değiştiren avangart düşünürlerin ve uygulayıcıların ortaya çıkışıyla iş birliğini ve belirsizliği kucaklamak başarının en gerekli malzemesi olmuştur. Hayal Kafe bu mantık dışı ve kural tanımaz yollardan iş dünyasının nasıl faydalanabileceğini gösteriyor.

Bu kitap bilinmez gelecekte hayatta kalabilmek ve parlayabilmek için iş liderlerinin faydalanabileceği tutumları ve teknikleri gösteren bir birleşimdir.

Küresel markaların uyguladığı ve test edilmiş prensipler sizin kendi endüstri standartlarınızı belirleyen bir öncü olma ve büyük marka fikirlerinizi oluşturma sürecinizi hızlandıracaktır.

Hayal Kafe, entelektüel, zeki ve belirli bilgi birikimine sahip okuyucular içindir. Alırken çok dikkatli olun çünkü sadece inovasyondan değil radikal inovasyondan bahsediyoruz.

Emeği Geçenler

Yazar   : Duncan D. Bruce
Yazar   : Geoff Crook
Çevirmen   : Gülsün Arıkan
Yazar   : Duncan D. Bruce;Geoff Crook

Etiketler

Felsefe

Satış

% 37
indirim
28.35
Liste Fiyatı : 45.00
Kazancınız : 16.65
Miktar :  
Adet
Favorilere Ekle
Ürün Satışta. %37 indirim