Detaylar

Kategori Çocuk Kitapları
Yayıncı Sola Unitas Academy
Liste Fiyatı 14.00
Format Kitap
Barkod-ISBN 9786059692113
Yayın Tarihi 2016-06-15
Yayın Dili Türkçe
Baskı Sayısı 1.Baskı
Sayfa Sayısı 24
Kapak Karton
Kağıt 2.Hamur
Boyut 210 X 295

Hayalci; Bu Hikayeyi Sen Boyasana

Herşey küçük bir kızken okuduğum küçük kadınlar kitabının kahramanı Joe ile tanışınca başladı. O güne kadar sadece okumayı seviyordum. O günden sonra ise en büyük hayalim yazar olmak oldu. Bunun için çok bekledim. Bu ara da yazmaktan hiç vazgeçmedim ama yazdıklarımı ortaya çıkarmak çok zamanımı aldı. Sorumluluklarım, yapmam gereken işler, bitirmem gereken okullar ve bunun gibi pek çok mecburiyet hayalimi ertelememe neden oldu. Kimbilir belki de cesaretim yoktu.

Sevgili çocuklar sorumluluklar hiç bitmeyecek ama bu durumun hayallerinize engel olmasına asla izin vermeyin. Sizi mutlu eden, yapmaktan en çok hoşlandığınız ne varsa ona sıkıca sarılın. Hayal edip de yapamayacağınız hiçbir şey olamaz. Yeter ki yürekten isteyin, üzerine gidin. En mutlu insanlar hayallerini gerçekleştirmiş insanlardır. Unutmayın en büyük başarılar, öncesinde sadece hayallerdi.

Sevgili ebeveynler çocuklarınızın hayal kurmasına mani olmayın aksine onların her zaman destekçisi olun. En zengin, en başarılı, en güçlü değil en mutlu çocuğu yetiştirmektir önemli olan. Mutlu çocuklar mutlu toplumları yaratırlar.

Ben geçte olsa hayalime kavuştum. Kim bilir belki siz çok daha önce ulaşırsınız bu mutluluğa. Hayal kurmak zengin bir dünyanın kapılarını aralar, hedefinize ulaşmanız için sizi harekete geçirir ve her şeyin ötesinde özgün ve sıra dışı olmanızı sağlar.

Hayalci tüm hayalperest ve mutlu çocuklar için olsun. Zevkle okuyun, boyayın, renklendirin ve hayalleriniz hep mutluluk getirsin size. Müge Acar

Çocuğunuzla beraber hayalleri konuşmak ve boyama yoluyla iletişim kurmak isterseniz Hayalci sizi bekliyor.

Emeği Geçenler

Yazar   : Müge Acar

Satış

% 37
indirim
8.82
Liste Fiyatı : 14.00
Kazancınız : 5.18
Miktar :  
Adet
Favorilere Ekle
Ürün Satışta. %37 indirim