Detaylar

Kategori Yönetim / Liderlik
Yayıncı Sola Unitas Academy
Liste Fiyatı 30.00
Format Kitap
Barkod 9786059692748
Yayın Tarihi 2017-10-01
Yayın Dili Türkçe
Baskı Sayısı 1.Baskı
Sayfa Sayısı 288
Kapak Karton
Kağıt 2.Hamur
Boyut 135 X 210

İlham Veren Konuşmalar; Değişime Hız Kazandıracak Stratejik Konuşmaları Tasarlamanın Yolları

Hızla değişen dünyada liderler her gün daha karışık ve çok yönlü sorunlarla karşı karşıya geliyorlar. Kendi ekiplerini motive etmek için kullandıkları stratejik ancak klişeleşmiş toplantı yöntemleri, renkli sunumlar, beyin fırtınası seansları artık çalışmıyor. İnsanları etkileyen ilham verici konuşmalar, farklı kültürlerden gelen insanların güçlü öngörüler yaratmalarını ve motive olmalarını sağlıyor.

Gelişimin kodunu çözmeyi başaran Chris Ertel ve Lisa Key Solomon; sorunları yaratıcı bir şekilde çözebilmek, gerekli olan konuşmaları tasarlamak ve ilham veren anları oluşturmak için kendi modellerini sunuyorlar. İnovasyon stratejileri ile onlarca yıla dayanan tecrübeye sahip Ertel ve Solomon, en son bilimsel gelişmeler ışığında gerçek hayat örnekleri ve birebir görüşmeleri kullanarak sizi istediğiniz yere taşıyabilir.

Deliliğin 'Aynı şeyi yaparak farklı sonuç elde etmeye çalışmak' olduğunu söylerler. Ben aynı şeyin iş toplantıları için de geçerli olduğunu düşünüyorum. Eğer bu sıkıcı ve sonuçsuz toplantıları gerçek bir maceraya, yeni vizyonlara dönüştürmek ve problemleri çözmek istiyorsanız İlham Veren Konuşmalar sizin için güçlü bir rehber olacaktır.

Daniel H. Pink

Emeği Geçenler

Çevirmen   : Mine Madenoğlu
Yazar   : Chris Ertel;Lisa Kay Solomon

Etiketler

Gelişim

Satış

% 37
indirim
18.90
Liste Fiyatı : 30.00
Kazancınız : 11.10
Miktar :  
Adet

Temin Süresi: 1 Gün
Favorilere Ekle
Ürün Satışta. %37 indirim