Detaylar

Kategori Edebiyat
Yayıncı Sola Unitas Academy
Liste Fiyatı 26.00
Format Kitap
Barkod 9786052250259
Yayın Tarihi 2018-06-07
Yayın Dili Türkçe
Baskı Sayısı 1.Baskı
Sayfa Sayısı 192
Kapak Karton
Kağıt 2.Hamur
Boyut 135 X 210

Otobanda Kaybolanlar

Kitabın veda cümlesine geldiğinizde, yol boyu tanıştığınız herkes sizin de hayatınıza karışmış olacak, şehirde rastladığınız yüzlerde kitaptaki çizimlerden izler bulacaksınız ve vapurdan bakıp da iskelede ne zaman bir mor atkı görseniz, bir 'acaba' kalacak içinizde.

- Feride Çiçekoğlu

Çiğ köfte ile sushi'ye eşit mesafede duranlar... Uyumayıp da gözlerini dinlendirenler... Müjde Ar olup da Gülşen Bubikoğlu taklidi yapanlar... Onun, başka biri ile öpüştüğünü unutamayanlar... Ve bizim yaşlarımızda birinin ölümüne hala şaşıranlar... Bu kitap tam size göre!

- Hande Çayır

Bu hikayede tanıdık birçok mekân, yüz ve kişilik var. Yabancı olunmayan bir aşk, aldatış, aldanış var. Alaz var, Batu var, aşk var! Kazanan, kaybeden, hisseden, görmezden gelen; kaçan, kurtulan, yakalanan, sıyrılan var. Hem herkes var hem yalnızca biri var.

- Buket Konur

Fırat Uran; aşinalıklara, yürüyüşlere, vapurlara, barlara, sokaklara, kafelere ve en önemlisi yola, yolda olmaya selam veriyor.

- Yıldız Tar
Ezber yollardan çıkıp elleriyle sarı şeritler dikerek yeni yollar çizenlere... Düşmeyi göze alarak kendilerini yeni yollara sürenlere...

- Leman Sevda Darıcıoğlu

Kendimizi kaybedeceğimiz bazı otobanlarla tanışmak üzerine naif bir deneme. Gerçek, yol gösterici ve cesur. Size kalacak; tanışanlarla nostalji, tanışmayanlara merak.

- Sami Berat Marçalı

But Tutar!

- Madır Öktiş

Emeği Geçenler

Yazar   : Fırat Uran

Etiketler

Edebiyat

Satış

% 37
indirim
16.38
Liste Fiyatı : 26.00
Kazancınız : 9.62
Miktar :  
Adet

Temin Süresi: 1 Gün
Favorilere Ekle
Ürün Satışta. %37 indirim